Hakkımızda

1999 yılında Almanya Saarbrücken’de bir aile şirketi olarak Kurulan HMA Spedition & Logistik Gmbh, daha sonra 2000 yılında kurulan kardeş firması HMA Uluslararası Tasımacılık ve Tic Ltd Şti İstanbul ile uluslararası taşımacılık alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Günümüzde HMA , kendi özmal araç filosu, yurtiçi ve yurtdışında stratejik noktalarda konumlu toplam 20.000 m2 depo alanı, geniş partner ağı ve deneyimli personel kadrosu ile başta Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, Lüksemburg ve Hollanda olmak üzere tüm Avrupa’ya, taşımacılık alanında,müşteri beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Gelişme süreci ile birlikte diğer taşıma modellerine de kısa bir sürede adapte olan HMA , denizyolu, havayolu ve proje taşımacılığı alternatifleri ile hizmet vermekte olduğu müşterilerinin özel lojistik gereksinimlerini hızlı, güvenilir bir şekilde ve uygun maliyetlerle karşılayabilmektedir.

HMA, tecrübe ve servis kalitesini her geçen yıl geliştirerek , siz müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet sunmaya devam edecektir.