; ;
HMA LOGISTICS HMA LOGISTICS

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

HMA, Türkiye ile Avrupa arasında, düzenli olarak komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. İhracat ve ithalat parsiyel çıkışlarımız haftanın her günü gerçekleştirilmekte olup, müşteri talepleri doğrultusunda kapıdan kapıya dahil olmak üzere alternatifli taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Şirketimiz HMA Spedition & Logistik Karayolu taşımacılığı için önemli bir bölge olan ALMANYA-FRANSA-LÜKSEMBURG üçgeninde, stratejik bir nokta olan SAARBRÜCKEN’dedir. Almanya’nın tüm bölgeleri, PORTEKİZ, İSPANYA, FRANSA ve BENELUX’den SAARBRÜCKEN gümrüklü antrepomuza ve gümrüksüz depomuza ön alım ve dağıtımlar uzman disponent’ler tarafından yapılmaktadır.

KARAYOLU EXPRES HİZMETLERİMİZ
Müşteri talepleri doğrultusunda çift şoförlü ekspres kamyonlarımız ile Avrupa'daki büyük merkezlere 72 saatten az bir sürede bağlantı sağlanabilmektedir. Avrupa'daki en önemli hedeflere kısa sürede erişen düzenli seferler düzenlenmektedir.

ASKILI TEKSTİL YÜKÜ TAŞIMACILIĞI
Tekstil sektöründeki müşteri ihtiyaçlarına uygun lojistik analizleri yapılarak, süreçler geliştirilmekte ve uygulamaya konmaktadır. Tesislerimiz, tekstil alanından herhangi bir ürünün depolanması için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Çeşitli müşterilerin isteklerine uygun şekilde tekstil ürünlerinin kabulü, kontrolü, ayrılması. Etiketleme, ambalajlama ve sevkiyat için gerekli hazırlık çalışmaları konuda uzman depo personelimiz ve özel ekipmanlar ile yürütülmektedir. Özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarla Avrupa'nın büyük merkezlerine bağlantı sağlanmaktadır.

YANICILI / ADR YÜK TAŞIMACILIĞI
Araçlar, yanıcılı yüklemeleri taşımaya elverişli donanımdadır. Karayolları taşıma kanunlarının izin verdiği tüm yanıcı sınıfı malzemelerin yüklemesi, güvenli bir şekilde destinasyona ulaştırılması ve boşaltımı tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul ve Almanya serbest depolarımız yanıcılı malzemelerin depolanması için uygun koşullarda olup, tüm sürücü ve depo çalışanlarımızın ADR sınıfı yüklemelerle ilgili gerekli uzmanlık eğitimini almalarına özen gösterilmiştir.

;