; ;
HMA LOGISTICS HMA LOGISTICS

KURUMSAL DEĞERLER

Müşteri Odaklılık : HMA olarak faaliyetlerimize yön verirken en önemli kriterimiz, müşteri gereksinimleridir. Temel prensibimiz müşterilerimizi her konuda anlamak, ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve müşterilerimizin önemimin her zaman farkında olmaktır.

Güvenilirlik : Doğru bilgi akışı ve yasalara uygun hareket , tüm hizmet süreçlerimizin esas noktalarıdır. Tüm HMA çalışanları iş ilişkilerinde, bu esas ve disiplin çerçevesinde hareket etmekte, şartlar ne olursa olsun doğru bilgi akışı ve yasalara uygun davranma konularından asla taviz vermemektedir.

Marka Değeri : Güvenilir, hızlı ve kaliteli servisiyle HMA, müşteri odaklı butik hizmet anlayışı sayesinde tüm rekabet koşullarına rağmen özellikle Almanya taşımacılık sektöründe kendi marka değerini yaratmayı başarmıştır.

Teknolojik Gelişme : Çağımızın olmazsa olmazı olan teknolojik gelişim, firmamızın her kademesinde uygulanmakta, hizmet kalitesinden ödün vermemek adına hiçbir teknolojik yatırımdan kaçınılmamaktadır.

Sürekli Büyüme : Firmamızın büyümesi, hizmet çeşitliliğimizi de beraberinde getirmektedir. Hedefimiz; daimi olarak lojistik sektörünün önde gelen firmalarından biri konumunda olmaktır.

;